Про медіагігієнічне поводження з гаджетами говорили під час триденного онлайн-тренінгу «Моя взаємодія в цифровому світі: стратегія, медіагігієна та медіабезпека». Кваліфіковані українські медіафахівчині Тетяна Іванова, Оксана Мороз, Альона Романюк, розкрили суть роботи алгоритмів соціальних мереж, розповіли про сутність та викриття ботів, надали поради запобігання цифровим перешкодам. Тренерки розповіли, яким чином активувати критичне мислення, коли дивимось ролики, читаємо статті, взаємодіємо з банківськими структурами.
8-10 лютого учасникам заходу, що відбувся у ZOOM, були запропоновані ділові ігри та вправи, спрямовані на формування стійкої мотивації до розумного споживання інформації та медіабезпеки. 35-ть викладачів, психологів, бібліотекарів, журналістів та активістів долучилися, щоб дізнатися про все це.
Нагадаємо, що попереду ще два онлайн-тренінги за цією темою. Можете зареєструватися ось тут.
А поки, пропонуємо ознайомитися з коротким фідбеком від медіаексперток заходу 😊
Тетяна Іванова, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, медіатренерка Академії української преси:
Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем»:
Альона Романюк, медіаекспертка, головна редакторка проєкту «По той бік путінської брехні»:
Небайдужими залишилися учасники тренінгу.
Юлія Зоря, завідувачка навчально-тренінгового центру STEM-освіти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників:
Онлайн-тренінг «Моя взаємодія в цифровому світі: стратегія, медіагігієна та медіабезпека». відбувається завдяки спільному проєкту між Академією української преси та міжнародною організацією Internews. Вона впроваджує «Медійну програму в Україні» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.