[box]
Проект «Програма медіаграмотності для громадян» був здійснений за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Мета проекту - посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.
У рамках проекту було розроблено навчальну програму з медіаграмотності, підготовлено 428 тренерів у 14 областях України, які у свою чергу провели тренінги для більш ніж 15 000 громадян. Також у рамках проекту було розроблено інформаційну кампанію для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.
Згадка про результати проекту у американській щоденній газеті "The Washington Post" >>>
[one_half]
«Будь медіаграмотним!»
Завантажити коротку версію посібника >>>
Якщо ви бажаєте отримати повну версію посібника, будь ласка, надішліть свій запит на адресу info@aup.com.ua з темою "Будь медіаграмотним"
[/one_half]
[one_half]
«Be media literate»
Download manual (short version) >>>
[/one_half]
[one_half_last]
«Будь медиаграмотным!»
Загрузить краткую версию пособия >>>
Если вы хотите получить полную версию пособия, пожалуйста, пришлите запрос на адрес info@aup.com.ua с темой "Будь медиаграмотным"
[/one_half_last]
Хочеш навчитись самостійно розпізнавати фейки, маніпуляції та пропаганду!?
Скористайся можливістю пройти дистанційний навчальний курс та/або онлайн гру, які тобі допоможуть в цьому
Стань медіаграмотним! Переходь за посиланням і розпочинай навчання.
Будьте медіаграмотними!
#Ямедіаграмотний #ДеФакти
Приєднуйтеся на Facebook
Навчальна програма дистанційного курсу та онлайн гри базується на матеріалах посібника з медіаграмотності громадян, який є результатом співпраці між трьома організаціями: IREX, Академія Української преси та StopFake.
Дані продукти є результатами проекту «Програма медіаграмотності для громадян», який виконувався за підтримки глобального фонду миру та безпеки, уряду Канади (DFATD Canada).
[/box]