Задоволення потреб нинішнього покоління без завдання шкоди майбутньому — саме таким ефективним механізмом ми пропонуємо оволодіти журналістам, яких запрошуємо взяти участь у новому проєкті «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі».
Протягом листопада-грудня 2020 року відбудеться 8 онлайн-зустрічей тривалістю по 4 години. Дати будуть повідомлені заздалегідь відібраним учасникам. Кількість місць — 60.
Ми підготуємо кваліфіковану мережу місцевих журналістів та навчимо:
☑️ з точністю ідентифікувати недостовірність інформації;
☑️ мати імунітет до маніпулювання;
☑️ актуалізувати цінність вашого досвіду;
☑️ напрацюємо стратегію безпечної роботи у сучасних реаліях, які диктує світ!
Ментори повністю вирішать дефіцит журналістських навичок та знань, проведуть онлайн зустрічі із експертами та представниками влади. Унікальною пропозицією є те, що за участю професійних наставників, учасники проєкту створять статті на тему регіонального розвитку, які увійдуть до друкованого збірника!
Наставниками для учасників навчально-освітнього проєкту будуть досвідчені журналісти та медіатренери з Києва та регіонів.
Вперед до усвідомлених дій та зважених рішень, журналісти Донецької та Луганської області!
Проєкт реалізовується Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.