МОНІТОРИНГ РЕГІОНАЛЬНИХ ВИДАНЬ В РАМКАХ ПРОЕКТУ: «ЕФЕКТИВНЕ ВИСВІТЛЕННЯ ПИТАНЬ ҐЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ З БОКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ УКРАЇНИ» (листопад 2017)

Не секрет, що у сьогоденному світі люди оточені величезними потоками суперечливої інформації, яка носить не лише констатуючий, а й критичний характер. Критикою та суб’єктивізмом насичені новини з самих різних сфер людського життя. І вже зовсім непросто дійти до першоджерел, відновити нейтральний фон фактологічного змісту.

Однією з найбільш актуальних тем, що потребують нейтрального збалансованого висвітлення в українських медіа на сьогодні є ґендерна проблематика. Незважаючи на прийняті нашою державою нормативні акти (наприклад, закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», 2006), досі на практиці ми ледве бачимо конкретні результати, які б дозволили говорити про поступ у сфері ґендерної рівності. А що вже казати про медіа рефлексію? Журналістське слово переважно ігнорує, а в деяких випадках - підсилює образ наявного ґендерного дисбалансу в нашому соціумі.

Польовий етап дослідження відбувся у січні 2018 року, до аналізу відібрано всі випуски регіональних видань за листопад 2017 року, включаючи їх додатки та вкладиші.

Список видань, що потрапили до вибірки моніторингу:

  1. 21 канал – м. Кропивницький
  2. 33 канал – м. Вінниця
  3. Вечірній Київ – м. Київ
  4. Високий Замок – м. Львів
  5. Вісник + К – м. Луцьк
  6. Дніпро Вечірній – м. Дніпро
  7. ЕХО – м. Житомир
  8. Запорізька Правда – м. Запоріжжя
  9. Зоря Полтавщини – м. Полтава
  10. Черкаський Край – м. Черкаси

МОНІТОРИНГ РЕГІОНАЛЬНИХ ВИДАНЬ (листопад 2017)>>>
Скачано: 178, розмір: 4.4 MB, дата: 28.Бер.2018

«Мультимедійне онлайн-медіа «АУП-info»
(ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа: R40-00988)
envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right