Основний сенс медіапедагогіки в активному діалозі та взаємодії із учнями

25 січня 2017 року в Запоріжжі за підтримки програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк відбувся тренінг «Інтерактивні форми та методи навчання в процесі викладання курсу «Медіаграмотність» для викладачів Класичного приватного університету.

IMG_0577

На заході учасники знайомилися з темою за допомогою різних інтерактивних форм, що запропонувала Тетяна Іванова, тренер, доктор педагогічних наук, професор.

Учасники опанували поняття «Інтерактивні форми навчання» та їх актуальність в процесі викладання курсу «Медіаграмотність», особливості виховання медіаграмотності у покоління screen-screen, негативні наслідки соціальних мереж у формуванні медіаграмотності, секрети маніпулювання читацькою аудиторією.

IMG_0578

Окрім того програмою тренінгу було передбачено близько десятки цікавих ігор, наприклад, останньою у програмі стала гра «Секрет Джованні», метою якої є демонстрація того, що 99% інформації є доступною в сучасному світі. І для того, щоб бути медіаграмотною людиною треба відібрати потрібну, розглянути усі думки та точки зору, вміти переконати учнів, в тому, що інформація буває різною і вона зовсім не відображає об'єктивну реальність, а лише репрезентує її.       

 IMG_0591

IMG_0585

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні  мали підтримку  американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

 

«Мультимедійне онлайн-медіа «АУП-info»
(ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа: R40-00988)
envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right