Для блогерів, про блогерів, від блогерів. Як розкрутити пост, записати відосік і не пошитися у дурні, розповсюджуючи фейк. Академія української преси покаже, розкаже, надихне і перевірить чи справитесь ви з цим завданням. Реєструйтесь!
Щоб не загубитися у сучасному просторі самоізоляції та навчитися готувати якісні журналістські матеріали Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу запрошують на вебінар “Інфотейнмент для блогера під час карантину. Як не розповсюджувати фейки і створювати якісний контент”. Вебінар відбудеться 20-21 травня 2020 року. До участі запрошуються журналісти, викладачі журналістики, студенти-журналісти та блогери.
1. Природа фейків. Вірусні пости (в основному відео). Спростування фейків, які розходяться по інтернету і репостяться блогерами-мільйонниками.
2. Де брати достовірну інформацію? Верифікація джерел, фактчекінг наявної інформації.
3. Сила заголовків/тем. Робота з неймінгом. Як називати матеріали, щоб викликати довіру, але й завойовувати аудиторію?
4. Пошук тем і героїв для матеріалів/постів в умовах карантину. Як перевести роботу онлайн? Про що писати, знімати?
Переглянути програму можете ось тут
Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть АНКЕТУ >>>
Необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток Zoom (https://zoom.us/). Бажано завчасно розібратися з особливостями користування та в налаштуваннях, вибрати правильний ракурс для камери.
Мати ноутбук/мобільний із зарядним пристроєм (тривалість вебінару майже 5 годин), обов’язкова наявність веб-камери (вбудованої камери ноутбуку, камери смартфону) та мікрофону. Зверніть увагу на стабільність інтернет з’єднання.
Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах, відібрані учасники отримають запрошення.
Реєстрація завершується за 1 день до початку заходу (19 травня о 10:00). Кількість місць для вебінару обмежена.
Учасникам, яких буде відібрано до участі, 19 травня о 17:00-18:00 прийде повідомлення на електронну пошту або за вказаним під час реєстрації номером телефону.
Контактна особа:
Юлія Кулик, 050-734-45-79, info@aup.com.ua
Gefördert durсh die Bundesrepublik Deutschland
За підтримки Федеративної Республіки Німеччина