Медіаволонтери з Полтави поширюють знання з медіаграмотності

Під час проведення триденного «Волонтер-Медіакемпу» було підготовлено  20 медіаволонтерів, які набули новий досвід, знання для власного розвитку, поштовх для самовдосконалення в сфері медійної та інформаційної грамотності.  Захід проводився в рамках проекту на отримання міні-грантів, які сприяють розвитку медіаграмотності серед молоді з регіонів. Проект реалізований за підтримки USAID «Медійна програма в Україні», яка виконується міжнародною організацією Internews у партнерстві з Академією української преси.

Молодь переконалася у тому, що медіаграмотність  — необхідна життєва навичка та одна з ключових компетентностей людини 21 століття, а медіаспоживання має бути свідомим (і не лише в період передвиборчих перегонів). Тому волонтери не стали зволікати і відразу почали поширювати отримані знання серед однолітків.

Були створені два медіаролики, в яких волонтери звернулися безпосередньо до молодих виборців. Ролики були поширені у мережах Facebook, Youtube, які переглянули 5073 особи.

Також медіаволонтери поширили 15 оригінальних повідомлень про основні правила медіаграмотності, які переглянули близько 2 тисяч користувачів у ФБ. Волонтери також поділилися набутими знаннями по обласному радіо та обласному телебаченні. В середньому ці передачі слухають та дивляться 200 тисяч людей Полтавської області.

Крім того було проведено міні-воркшоп для студентів. 2 та 3  серпня 2019 року учасники двадцять першої Полтавської Студреспубліки могли відвідати міні-воркшопи з медіаграмотності, які провели для них медіаволонтери Ольга Шапочка та Ганна Кіященко.

Відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та презентації проривних ідей зібрав найактивнішу молодь і найсучасніших експертів/ок для спільної роботи над темою «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

Представникам активної частини українського громадянського суспільства були доречні знання щодо правил медійної грамотності, способів і засобів маніпулювання свідомістю громадян, принципів медіа та журналістських стандарти.

Інформація про діяльність медіаволонтерів була поширена у обласному виданні Новини Полтавщини, обласному радіо  Лтава, обласному телебаченні «Ранок на Лтаві»,  у полтавських групах соціальної мережі ФБ, сторінках у ФБ, сайті Полтавської філії Суспільної служби України.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.


«Мультимедійне онлайн-медіа «АУП-info»
(ідентифікатор в Реєстрі суб’єктів у сфері медіа: R40-00988)
envelopetagclockmagnifiercrosschevron-uparrow-leftarrow-right