Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності

Про Press Ahead!

Press Ahead! – це одночасно засіб навчання і гід із планування створення шкільної газети.

Як засіб навчання, він забезпечує бекграунд за різними ділянками і елементами газети. Він включає в себе навчальний посібник, який зобов'язує учнів виходити за межі короткого огляду газетних компонентів, і аналізувати структуру, мову і з'єднання різних частин газети.

Press Ahead! також являє собою гід із планування для учнів, які хочуть виробляти свою власну газету. Надані форми допомагають учням збирати інформацію та впорядковувати свої думки. Інші форми деталізують кроки виробництва газети і допомагають розподіляти завдання між персоналом газети.

Press Ahead! також дає можливість учням досліджувати і обговорювати питання, пов'язані з етикою та відповідальність. Одна з секцій цього гіда включає інформаційний бекграунд і навчальні заходи за такими темами, як свобода преси, таблоїдна журналістика і онлайн журналістика.

Створення складових газети

Ця секція містить у собі модулі, пов'язані з підготовкою і створенням класної або шкільної газети. У кожному модулі є п'ять компонентів:

  • Бекграунд — Обговорення природи та ролі головних елементів газети.
  • Вивчення плюсів — Заняття, які зобов'язують учнів аналізувати елементи газети задля визначення доречних характеристик кожної.
  • Авторський аркуш планування — Форма, яка зобов'язує учнів збирати необхідну інформацію та організовувати їхнє мислення під час підготовки створення частини газети.
  • Оцінка — Схожа на рубрику форма для оцінки, яка визначає, чи учні виконали вимоги написання/створення завдання на гідному або доступному рівні, чи їм варто «сходити на завдання знову» або переробити його.
  • Адаптації — Поради з адаптації завдань для молодших і старших учнів.

  • Назад до: ВступЗМІСТЧитати далі: Стандарти мовного мистецтва

    ©2014, МБФ Академія української преси,
    ©2006, Фонд Американська газетна асоціація™. Усі права захищені.