Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності

Вступ

Про організації

Газета Освітнього Тижня

Газета освітнього тижня – це спільна програма Фонду Американської газетної асоціації, Міжнародної читацької асоціації і Національної ради суспільствознавства. Газета освітнього тижня проходить у перший тиждень березня. Метою програми є зміцнення позитивної і необхідної звички до читання в учнів за допомогою ознайомлення їх із оригінальним текстом – газетою.

Фонд Американська газетна асоціація™

Фонд АГА прагне розвивати активних і обізнаних громадян у нашому розмаїтому суспільстві за допомогою інвестування і підтримки програм, спрямованих на підвищення успішності учнів за допомогою читання газети і цінування Першої поправки.

Фонд підтримує локальний проект Газета освітнього тижня шляхом розвитку планів уроків, консультацій, конференцій, програм нагородження, тренінгів, видавництвом щоквартального журналу і комп'ютерними послугами. Фонд працює спільно з штатовими і локальними читацькими радами, радами із суспільствознавства і газетами всієї Північної Америки, щоб просувати ГОТ.

Фонд Американська газетна асоціаціяTM
1921 Gallows Road, Suite 600
Vienna,VA 22182
(703) 902-1728
www.naafoundation.org

Міжнародна читацька асоціація

Міжнародна читацька асоціація являє собою організацію, до якої входять 90 000 членів, зокрема, вчителі, фахівці з читання, бібліотекарі, професори університетів, адміністратори, дослідники, психологи та інші зацікавлені у пропагуванні читання і інструкцій щодо кращого читання. МЧА слугує посередником і лідером в загальному прагненні до грамотності.

МЧА працює на міжнародному рівні. Вона має більше, ніж 1 300 рад на локальному, штатовому і національному рівнях. МЧА досягає успіхів завдяки публікаціям, конференціям, журналам і комітетам.

Міжнародна читацька організація
800 Barksdale Road
P.O. Box 8139
Newark, DE 19714-8139
(302) 731-1600
www.ira.org

Національна рада суспільствознавства

Національна рада суспільствознавства – це найбільша асоціація Північної Америки, що спрямована виключно на дослідження із суспільствознавства. НРС є головною організацією для вчителів початкової і середньої школи, що викладають історію, географію, економіку, політологію, соціологію, психологію, антропологію і правові дисципліни. НРС має більше 26 000 індивідуальних і інституційних членів у всіх 50 штатах, федеральному окрузі Колумбія, Канаді і 69 інших країнах. Представництво організоване у мережу більше ніж 150 дочірніх рад, які представляють таких професіоналів, як шкільні вчителі, упорядники планів уроків, спеціалістів із підготовки планів уроків, університетські факультети і лідери різних дисциплін суспільствознавства.

Додаткову інформацію про програми Газета освітнього тижня можна отримати у будь-якої організації-спонсора.

Національна рада суспільствознавства
8555 16th St., Suite 500
Silver Spring, MD 20910
(301) 588-1800
www.ncss.org


ЗМІСТЧитати далі: Про Press Ahead!

Переклад українською здійснено Академією української преси. Перекладач К. Соколова

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily refl ect the official position of the U.S. Government


©2014, МБФ Академія української преси,
©2006, Фонд Американська газетна асоціація™. Усі права захищені.